Bu içerik xmloutlet.com  gizlilik politikasını içermektedir. Xmloutlet.com sitesini ziyaret etmeniz, üyelik oluşturmanız ve alışveriş yapmanız dahilinde aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Xmloutlet.com da üyelik oluştururken, alışveriş yaparken ve daha sonrasında tarafınızdan bazı bilgilerin beyanını talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Xmloutlet.com olarak en önemli unsurlarımızdır. Tarafınızdan beyan edilen bu bilgiler üyelik ve satış sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında kesinlikle kullanılmayacak, üçüncü bir taraf ile paylaşılmayacaktır.

Xml.com a üyelik oluştururken veya üyeliksiz alışveriş yaparken kampanya, bilgilendirme, duyuru e-postalarından haberdar olma seçeneğini onayladığınız takdirde e-posta adresinize bu içerikler gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu seçeneğin değişikliğini veya iptalini tarafımıza iletebilirsiniz.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için [email protected] adresinden bize iletebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR